آموزش کسب در آمد از اینترنت

کسب درآمد واقعی در اینترنت شباهت زیادی به دنیای واقعی دارد. در دنیای واقعی باید چیزی برای ارائه و فروش داشته باشید تا آنرا بفروشید و کسب درآمد کنید. در دنیای مجازی نیز موفقیت در همین نکته نهفته است.

شما برای کسب درآمد باید چیزی برای فروش و عرضه کردن داشته باشید.

یک نگاه ساده و گذرا به وب سایت های موفق جهانی این مورد را تایید می کند.

سایت موفق آمازون از فروش کتاب شروع نمود و در حال حاضر از بزرگترین سایت های تجاری جهان است!

 

آیا حتما باید کالایی را فروخت؟

جواب کوتاه به این سوال خیر است! در دنیای مجازی می توانید کالاهای مجازی و سرویس نیز بفروشید. در کنار ارائه کالا واقعی از طریق اینترنت، سایت های موفقی نیز وجود دارند که کالای مجازی می فروشند.

 

کالای مجازی دیگر چیست؟

آیا تا به حال از طریق اینترنت کارت شارژ خرید نموده اید؟ شما در قبال ارائه وجه، کد شارژ می خرید. این یک مثال ساده از کالای مجازی است. نمونه های دیگر می توانند بلیط سینما، سریال نامبر نرم افزار هاست و یا خود نرم افزارها.

 

برای شروع چکار باید کرد؟

شما فقط یک دامین زیبا، فضای ذخیره سازی (هاست) و نرم افزار مناسب برای تاسیس فروشگاه (که به اصطلاح به آن اسکریپت فروشگاه ساز می گویند) لازم دارید.

پس از آن کالای خود را در اینترنت به نمایش گذاشته و با تبلیغ سایت خود مشتری جذب نموده و کسب درآمد می کنید. این کسب درآمد بصورت واقعی و همیشگی خواهد بود و راه صحیح تجارت الکترونیک شما در فضای اینترنتی است.

برای تهیه فروشگاه ساز می توانید از محصولات مارکت ساز استفاده نمایید. مشخصات محصولات ما را مرور نموده و نمونه های آنلاین برپا شده را مشاهده نمایید سپس محصول مناسب با ایده شروع کار اینترنتی خود را انتخاب نمایید. همین امروز و در عرض 24 ساعت خواهید توانست فروشگاه خود را تاسیس نموده و به دنیای کسب درآمد از اینترنت وارد شوید.

موفق باشید،

مارکت ساز