backorder دامین با پسوند ir

backorder دامین های .ir

سرویسی جدید و منحصربفرد از مارکت ساز! آیا پیش آمده که دامین ir خاصی مورد نظر شما بوده و مایل به ثبت آن باشید اما متوجه شوید که دامین قبلا ثبت شده است؟ آیا پیش آمده که مایل باشید پس از منقضی شدن دامین، آنرا صاحب شوید؟

سرویس بک اوردر مارکت ساز این قابلیت را دارد که دامین مربوطه را برای شما چک نموده و بلافاصله پس از منقضی شدن، آنرا برای شما ثبت کند.

درصد موفقیت این سرویس بسیار بالاست و ما توسط چند سرور مختلف دامین های مورد نظر را چک نموده و به محض منقضی شدن برای شما ثبت خواهیم نمود.

آیا این سرویس 100% موفقیت آمیز است؟ جواب این سوال خیر است! سرویس بک اوردر 100% موفقیت آمیز نیست بلکه مکانیزمی برای ثبت دامین های منقضی شده است اما همیشه این احتمال وجود دارد که رقیبان شما از ما سریعتر باشند. با این حال این سرویس با توجه به روش منحصربفردی که ما استفاده می کنیم درصد موفقیت بالایی دارد.

درصورتی که ثبت دامین از طریق این سرویس موفقیت آمیز نبوده و رقیبان شما دامین را ثبت یا تمدید کنند امکان بازگشت وجه بصورت 100% وجود خواهد داشت و شما تنها هنگامی وجه را بصورت قطعی پرداخت می نمایید که دامین برای شما ثبت شود.


* تعرفه این سرویس بسته به زمان منتهی به انقضای دامین و زمان سفارش متفاوت می باشد. جهت برآورد هزینه با ما تماس بگیرید.
* این سرویس تنها برای دامین های ایرانی (.ir) که ثبت شده و تاریخ انقضای آنها کمتر یا مساوی یک سال باشد امکان پذیر است.