نظر شما در مورد پشتیبانی مارکت ساز؟

 
 
 
 

تهران

۲۵°C

ذخیر  ایمیل  چاپ 
قابلیت های آپدیت Creators

قابلیت هایی که با آپدیت Creators به ویندوز 10 اضافه شد.

کد خبر: ۲۱۰۱
تعداد مشاهدات: ۱۶۷۰
تعداد نظرات: ۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶-۲-۲ ۰۵:۱۵:۰۵

مهمترین قابلیت هایی که با آپدیت Windows 10`s Creators به ویندوز اضافه شده است را در زیر برای شما شرح می دهیم:

Paint 3D

حتما برنامه معروف Paint ویندوز را می شناسید؟ این نرم افزار نسخه سه بعدی آن است که توسط آن می توانید طرح های سه بعدی را مشاهده و بسازید.

Virtual Reality

در این آپدیت از واقعیت مجازی پشتیبانی شده. توسط واقعیت مجازی و دستگاه HoloLens مایکروسافت می توانید از طیف گسترده ای از قابلیت ها شامل کنفرانس سه بعدی مجازی، آموزش سه بعدی مجازی و مرور وب بصورت مجازی بهره ببرید.

Night Light

این قابلیت قبلا توسط نرم افزار معروف f.lux معرفی شده است. توسط این قابلیت نور مانیتور شما در ویندوز بسته به موقعیت جغرافیایی و زمان تنظیم می شود تا در تاریکی به چشم های شما آسیب نرسد.

Game Mode

مایکروسافت می گوید توسط این مد اجرای بازی ها بهتر شده و سرعت اجرای آنها بیشتر خواهد شد. این مد یکسری قابلیت هایی را به بازی اختصاص داده و اجازه استفاده بهینه از پردازنده را به بازی ها می دهد.

Game Broadcasting

توسط این قابلیت می توانید تصویر بازی خود را به یک دستگاه دیگر همانند تلویزیون های هوشمند cast دهید.

Microsoft Edge

یکسری بهینه سازی هایی برای این مرورگر ارائه شده که راندمان آنرا بالا می برد. این مرورگر دیگر به صورت پیش فرض محتواها را بصورت html5 درنظر گرفته و بصورت پیش فرض محتوای فلش را بلاک می کند.

Cortana

بهینه سازیی هایی برای کورتانا صورت گرفته.

سایر بهینه سازی ها

بهینه سازی ها و آپدیت های گسترده بسیار دیگری بصورت کوچک و بزرگ برای اینترفیس و برنامه های ویندوز صورت گرفته که بسیار زیاد هستند. توصیه می کنیم جتما از این آپدیت بهره مند شوید.

منبع: howtogeek اختصاصی مارکت ساز

 

       

نظری ارسال نشده است.