نظر شما در مورد پشتیبانی مارکت ساز؟

 
 
 
 

تهران

۲۹°C

ذخیر  ایمیل  چاپ 
فروش کالا در تلگرام
چگونه کالای خود را در تلگرام بفروشیم؟

تلگرام یکی از ابزارهای مفید برای بالا بردن میزان فروش اینترنتی شماست.

کد خبر: ۲۱۰۳
تعداد مشاهدات: ۱۷۷۹۰
تعداد نظرات: ۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶-۲-۱۳ ۰۳:۴۲:۴۵

برای فروش کالای خود می توانید از تلگرام نیز بهره بگیرید اما چگونه؟ در این مقاله اختصاصی مارکت ساز شما را برای این منظور راهنمایی خواهد کرد:

نمی توان از این واقعیت چشم پوشی کرد که تلگرام جزو یکی از ابزارهای روزمره اکثر ما شده است. این پیغام رسان تا کنون توانسته از موانعی که بر سر راه دیگر رقبای خود در ایران بود بگذرد و می تواند یکی از ابزارهای مفید جهت بالابردن فروش اینترنتی شما باشد.

جهت فروش کالای خود باید یکسری ابزارهایی را داشته باشید:

1. طراحی یک فروشگاه اینترنتی برای تلگرام

ابتدا باید یک فروشگاه اینترنتی با روند پرداخت آنلاین داشته باشید زیرا پرداخت ها باید بصورت آنلاین بر روی گوشی ها انجام شود. وقتی مشتری کالای شما را در تلگرام می بینند باید راهی برای خرید آنلاین آن وجود داشته باشد! یک سایت با نام دامین زیبا و سیستم فروشگاهی مناسب راه اندازی کنید. شما می توانید برای این منظور از سیستم فروشگاه ساز ما (مارکت ساز) استفاده کنید که از درگاه های آنلاین بانکی نیز پشتیبانی می کند.

2. ساختن یک کانال یا گروه

می توانید یک گروه ساخته و دوستان و آشنایان را به عضویت در آن دعوت کنید یا اگر می خواهید حرفه ای تر عمل کنید می توانید یک کانال با نام دامین فروشگاهی خود بسازید.

3. ورود کالاها در کانال تلگرام خود

اگر از یک سیستم ربات تلگرام اتوماتیک همانند ربات تلگرام فروشگاهی استفاده نمی کنید، باید کالاهای خود را در کانال تلگرام فروشگاه خود تبلیغ کنید. اگر فروشگاه بزرگی دارید و تعداد کالاهای شما زیاد است، لازم نیست کلیه آنها را تبلیغ کنید چون باعث شلوغی کانال خود نیز می شوید. کافیست جدیدترین ها یا پرفروشترین ها را معرفی کنید. تنها نکته ای که باید رعایت کنید این است که تصویر و توضیح کالا را همراه با لینک صفحه کالای مربوطه به سایت اینترنتی خود بگذارید تا مشتری جهت خرید مستقیما به صفحه همان محصول مراجعه کند. البته استفاده از سیستم های آماده همانند ربات فروشگاه ساز مارکت ساز را نیز پیشنهاد می کنیم.

4. تبلیغ کنید!

یک کانال، ربات یا گروه تلگرامی بدون عضو فایده ای ندارد! کانال و ربات خود را در کانالها یا سایت های پربازدید تبلیغ کنید تا عضو بگیرید. لینک کانال یا ربات خود را در فروشگاه خود توسط ماژول تلگرام که در سیستم مارکت ساز موجود است قراردهید تا مشتریان قدیمی شما نیز عضو کانال فروشگاه شما شوند.

5. شلوغش نکنید!

هیچکس حتی خود شما دوست ندارید مدام پیغام های تلگرامی دریافت کنید مخصوصا اگر در ساعات استراحتتان باشد! سعی کنید فقط پیغام های مفید و تبلیغ کالاهای تک و پرفروش خود را آن هم در ساعات مناسب از شبانه روز ارسال کنید تا اعضای شما از کانال خسته نشده و به قول معروف کانال leave یا mute نکنند. بهتر است از یک ربات تلگرام برای فروش استفاده کنید که پیغام ها را فقط با اجازه خود کاربر ارسال کند.

6. راه های دیگر را نیز باز بگذارید

شاید برخی از اعضای کانال شما با خرید اینترنتی زیاد آشنا نباشند. همیشه در کنار ارسال تبلیغ کالای خود، یک شماره تماس یا ایمیل جهت مشاوره نیز بگذارید.

7. گسترش به شبکه های اجتماعی دیگر

همین کار را می توانید در شبکه های اجتماعی دیگر نیز انجام دهید. در Linkedin، Twitter و فیسبوک و شبکه های اجتماعی داخلی.

منبع: اختصاصی مارکت ساز

       

زهره شانه  . کشور ارسال کننده . ۱۳۹۶-۵-۲۱ ۲۳:۵۶:۴۴ 
موافقم 
۱۲
 / 
۶
 مخالفم    پاسخ به این نظر پاسخ
میخواهم یک کانال برای محصولات ایجاد کنم اجتیاج به کمکوراهنمایی مک و
سحر  . کشور ارسال کننده . ۱۳۹۶-۹-۱۰ ۰۶:۴۵:۰۹ 
موافقم 
۷
 / 
۰
 مخالفم    پاسخ به این نظر پاسخ
من وسائل تزئینی با خمیر چینی دستساز خودم هست چه جوری بفروشم زیاد متوجه نشدم چه جوریه ممنون
مهدی کاظمی  . کشور ارسال کننده . ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۱۵:۲۰:۳۵ 
موافقم 
۷
 / 
۰
 مخالفم    پاسخ به این نظر پاسخ
سلام میخوام دوتا کانال فروشگاهی همراه با پیج در اینستگرام راه اندازی کنم احتیاج به کمک دارم