نظر شما در مورد پشتیبانی مارکت ساز؟

 
 
 
 

تهران

۲۴°C

ذخیر  ایمیل  چاپ 
آیا آنتی ویروس Windows Defender برای ویندوز 10 کافیست؟

ویندوز 10 برخلاف ویندوز 7 شما را مجبور به نصب یک آنتی ویروس نمی کند. از زمان ویندوز 8 به بعد یک آنتی ویروس داخلی به نام ویندوز دیفندر وجود دارد. اما آیا ویندوز دیفندر کافیست؟

کد خبر: ۲۰۱۲
تعداد مشاهدات: ۱۹۲۰۸
تعداد نظرات: ۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴-۶-۲ ۰۹:۱۹:۰۰

ویندوز دیفندر آخرین نسخه رایگان از Microsoft Security Essentials می باشد که در ویندوز 7 معرفی شد. این آنتی ویروس بصورت اتوماتیک فایل هایی که باز می کنید اسکن کرده و آپدیت ها را بصورت اتوماتیک از ویندوز آپدیت دانلود می کند. همچنین یک اینترفیس برای اسکن عمیق تر نیز دارد.

این آنتی ویروس بصورت داخلی است، به شما پاپ آپ های تبلیغاتی نشان نمی دهد و هزینه ای نیز طلب نمی کند و از بسیاری از آنتی ویروس های دیگر سبکتر است.

 

در بررسی های کلی، این آنتی ویروس امنیت و عمل کرد نسبتا مناسبی داشته و تا زمانی که ویندوز خود را آپدیت کنید آنتی ویروس بدی نیست!

برخلاف امتیاز پایینی که AV-Test به این آنتی ویروس داده، این آنتی ویروس توانست 95 درصد از بدافزارها را در تست جوئن 2015 و 85 درصد از حمله های zero-day را دفع کند. برای مقایسه BitDefender توانست 100 در صد هر دو مورد، کسپرسکی 100 درصد و 99 درصد را پیدا و دفع کند. بنا براین ویندوز دیفندر عملکرد نسبتا مناسبی داشته و توانسته بسیاری از بدافزارها را تشخیص دهد.

ویندوز دیفندر برای بسیاری از کامپیوتر های معمولی خانگی کافیست اما اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که دانلود زیادی داشته و مدام در حال اجرای نرم افزارها و بازی های بروز هستید یا از کامپیوتر برای کارهای اداری استفاده می کنید، پیشنهاد ما استفاده از یک راه حل قویتر خواهد بود.

منبع: اختصاصی مارکت ساز

       

وحید  . کشور ارسال کننده . ۱۳۹۶-۷-۱۸ ۰۹:۴۹:۰۱ 
موافقم 
۵
 / 
۱
 مخالفم    پاسخ به این نظر پاسخ
والا حرف ندارهکارش عالیه