نظر شما در مورد پشتیبانی مارکت ساز؟

 
 
 
 

تهران

۳۰°C

ذخیر  ایمیل  چاپ 
اینتل پردازنده های نسل ششم خود را معرفی کرد

اینتل امروز پردازنده های Core نسل ششم خود را که به طور خاص برای ویندوز ۱۰ بهینه سازی شده اند، را معرفی کرد. این پردازنده ها موجب تجربه ی جدید و بهتر، از بین رفتن مشکلات محاسباتی و محاسبات ایمن تر می شوند. خانواده ی پردازنده های نسل ششم Core اینتل بیشترین انعطاف پذیری را برای مصرف کنندگان و بیزنس های مختلف دارند، و در طراحی های مختلف از جمله استیک محاسباتی اینتل، کامپیوترهای All-in-One و نوتبوک ها به کار رفته اند.

کد خبر: ۲۰۱۸
تعداد مشاهدات: ۷۲۴۰
تعداد نظرات: ۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴-۶-۱۳ ۰۳:۵۷:۳۶

اینتل امروز پردازنده های Core نسل ششم خود را که به طور خاص برای ویندوز ۱۰ بهینه سازی شده اند، را معرفی کرد. این پردازنده ها موجب تجربه ی جدید و بهتر، از بین رفتن مشکلات محاسباتی و محاسبات ایمن تر می شوند. خانواده ی پردازنده های نسل ششم Core اینتل بیشترین انعطاف پذیری را برای مصرف کنندگان و بیزنس های مختلف دارند، و در طراحی های مختلف از جمله استیک محاسباتی اینتل، کامپیوترهای All-in-One و نوتبوک ها به کار رفته اند.

متن مطبوعاتی منتشر شده توسط اینتل:

سانتا کلارا، کالیفرنیا، یکم سپتامبر ۲۰۱۵ – امروز اینتل نسل ششم پردازنده های خانواده ی Core را، که بهترین پردازنده های این کمپانی هستند، معرفی کرد. این اتفاق نقطه ی عطفی در ارتباط مردم با کامپیوترها به حساب می آید. پردازنده های نسل ششم اینتل، عملکرد و تجربه ی بهتری را با کمترین میزان مصرف انرژی، برای شما به ارمغان می آورد. این پردازنده ها از دامنه ی وسیعی از دیوایس ها از جمله استیک های محاسباتی، کامپیوترهای All-in-One، تبلت ها و لپتاپ ها پشتیبانی می کند.

امروزه بیش از ۵۰۰ میلیون کامپیوتر با عمر بیش از ۴ یا ۵ سال در حال استفاده هستند. این کامپیوترها کند هستند، عمر باتری آن ها کم است و آن ها نمی توانند از تجربیات جدیدی که امروزه مهیا شده است، بهره ببرند. پردازنده های نسل ششم اینتل با بهره گیری از معماری Skylake و همچنین تکنولوژی پیشرفته ی ۱۴ نانومتری در تولید، در مقایسه با این کامپیوترهای قدیمی موجب عملکرد بهتر تا ۲٫۵ برابر و عمر باتری بهتر تا ۳ برابر می شوند. همچنین عملکرد گرافیکی نسبت به این کامپیوترهای قدیمی تا ۳۰ برابر بهتر شده است تا تجربه ی مطلوبی در زمینه ی بازی و مشاهده ی ویدئو فراهم گردد. علاوه بر این ها می توان به نصف شدن ضخامت و وزن کامپیوترها نیز اشاره کرد.

نائب رئیس اینتل، Kirk Skaugen می گوید: پردازنده های نسل ششم اینتل یکی از مهمترین پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی محاسبات به حساب می آیند. پردازنده های جدید نسل ششم اینتل با عملکرد، امنیت و عمر باتری بهبود یافته، نسبت به هر زمانی بهتر و پاسخگو تر هستند و می توانند موجب تجربه های فوق العاده در کار کردن با پی سی شوند، به طور مثال شما می توانید تنها به کمک چهره ی خود وارد سیستم خود شوید یا اصطلاحا لاگین کنید و همچنین دستیار صوتی ای داشته باشید که به صدای شما پاسخ می دهد. ترکیب پردازنده های نسل ششم اینتل و ویندوز ۱۰ در کنار سیستم های جدید تولید کنندگان پی سی، باعث می شود تا اکنون بهترین زمان برای خرید یک رایانه ی جدید باشد.

پردازنده های نسل ششم اینتل در دیوایس های گوناگونی به کار می روند

پردازنده های نسل ششم اینتل در طراحی های مختلفی به کار می روند تا بتوانند پاسخگوی هر نیازی باشند. پردازنده های سری Core M، هم اکنون شامل برندهای m3، m5 و m7 می شود تا به مردم انتخاب بیشتری دهد و هر کس بتواند دیوایسی متناسب با آن چه که نیاز دارد را تهیه کند. همچنین استیک محاسباتی اینتل نیز گسترش پیدا خواهد کرد و در آن از پردازنده های Core M استفاده خواهد شد.

نسل جدید پردازنده های اینتل قابلیت های جدیدی نیز دارند. کنترل بیشتر کاربر بر روی اورکلاک کردن یکی از آن هاست. همچنین یک پردازنده ی چهار هسته ای i5 جدید که دارای ۶۰ درصد توانایی بیشتر در مالتی تسکینگ است اضافه شده است. پردازنده های نسل ششم اینتل بهبود قابل توجه ای در زمیننه ی عملکرد گرافیکی با خود به همراه دارند که موجب فراهم کردن تصاویر عالی برای گیمینگ و همچنین در پخش ویدیوهای ۴K می شود. فناوری جدید Speed Shift اینتل موجب پاسخگویی بهتر سیستم های موبایل می شود، به طور مثال کاربران قادر خواهند بود تا ۴۵ درصد سریع تر یک فیلتر را بر روی یک عکس اعمال کنند.

به علاوه اینکه پردازنده های نسل ششم و پلتفرم های Xeon اینتل قابلیت های جدید بسیاری با خود به همراه دارند. دیوایس های بیشتری از Thunderbolt برای یو اس بی نوع C استفاده خواهند کرد و بنابراین یک پورت کوچک همه ی کارها را انجام خواهد داد. RealSense Camera به کمک پردازنده های نسل ششم بر روی دیوایس های مختلف از جمله تبلت ها، لپتاپ ها و All-in-One ها به کار خواهد رفت و به کاربران اجازه خواهد داد تا سلفی های سه بعدی بگیرند، اشیا را به صورت سه بعدی اسکن کنند یا پرینت بگیرند و همچنین به سادگی تصویر پس زمینه ی خود را در هنگام ویدئو چت تغییر دهند.

پردازنده های نسل ششم، همچنین به کمک قابلیت های WiDi و Pro WiDi به کاربران این قابلیت را می دهند تا اطلاعات خود را به سادگی از کامپیوتر خود با تی وی، مانیتور و یا پروژکتور به اشتراک بگذارند و تمام این پروسه بدون نیاز به دانگل ها و سیم های دست و پا گیر انجام خواهد گرفت.

پردازنده های نسل ششم موجب بهینه سازی قابلیت های ویندوز ۱۰ از جمله کرتانا و Windows Hello می شوند تا کاربر تعامل بهتر و طبیعی تری با تکنولوژی داشته باشد. دیوایس هایی که از دوربین RealSense اینتل در کنار Windows Hello استفاده می کنند، به مردم اجازه می دهند تا به کمک چهره ی خود و با امنیت بالا وارد سیستم خود شوند. فناوری True Key اینتل نیز در بسیاری از پردازنده های نسل ششم تعبیه شده است تا به کاربران کمک کند که بدون نیاز به پسوورد های سایت ها و دیوایس های مختلف، با امنیتی بالا وارد آن ها شود.
 

منبع: ویندوزسنتر

       

نظری ارسال نشده است.