نظر شما در مورد پشتیبانی مارکت ساز؟

 
 
 
 

تهران

۳۱°C

ذخیر  ایمیل  چاپ 
آموزش
تولید و فروش محصولات بصورت اینترنتی

در این مقاله شما به طور مفصل با مبحث محصولات و اینکه چه طور در عین راحتی و با هزینه ای کم محصولات خودتان را تولید کنید آشنا خواهید شد.

کد خبر: ۲۰۲۳
تعداد مشاهدات: ۸۹۲۴
تعداد نظرات: ۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴-۷-۲ ۰۵:۳۳:۲۷

در مقاله قبل آموختید که چگونه یک فروشگاه اینترنتی به راحتی هر چه تمام تر برای خود مهیا کنید. اگر این کار را نکرده اید و هنوز هم شک دارید که آیا با این روش به کسب درآمد می رسید یا نه پس شما ابزار دوم یعنی قدرت ریسک کردن را ندارید و جرأت اینکه دل خود را به دریا بزنید هنوز به دست نیاورده اید.

البته حق هم دارید، خب اگر شما فردی باشید که تازه با تجارت الکترونیکی آشنا شده اید به شما توصیه می کنم که این کتاب را تا پایان دنبال کنید و سپس تصمیم قطعی خود را بگیرید. ولی به این نکته توجه کنید که تنها راه کسب درآمد در ایران از اینترنت را تنها در این کتاب می توانید بیابید.

ولی نه اگر فردی هستید که در زمینه کسب درآمد اینترنتی مقالات و مطالب فراوانی را خوانده اید ولی به نتیجه ای نرسیده اید حتما هر چه سریعتر مراحل این کتاب را عملی کنید و نگذارید از ذهنتان خارج شود.

خب از بحث اصلی فصل که تولید محصولات است دور شدیم. باید متذکر شوم که این مقاله را به دقت مطالعه کنید و آن را با توجه بسیار زیادی فرا بگیرید. از آنجا شما قرار است از محصولات خود درآمد کسب کنید پس باید بهترین ها را عرضه کنید. تا بهترین باشید.

چون شما می خواهید تجربه ی اولتان از کسب درآمد را آغاز کنید پس نمی توانید از محصولات سنگین برای فروش استفاده کنید. منظور از سنگین وزن آنها نیست بلکه بدان معنی است که محصولاتی که تهیه ی آنها زمان بر است و نیاز به مکان و فضای خاصی دارد. مثلا کفش، لباس و ...

شما باید محصولاتی را تهیه کنید که در نیاز به زمان کم و همچنین از همه مهتر نیاز به سرمایه کمتری است.

چه نوع محصولاتی؟ چگونه شروع کنیم؟ اگر دوست دارید پاسخ این قبیل سوال ها را در یابید پس هر چه سریعتر دنباله ی متن را پی بگیرید.  محصولاتی که می تواند نیاز شما را که تازه وارد هستید مرتفع سازد چیزی نیست جز دی وی دی و سی دی های مختلف. برای مثال شما می توانید از ویدئو- های آموزشی، نرم افزارها، مستندها )علمی و حیات وحش و ...(، بازی ها و ... استفاده کنید.

برای شروع تنها کافی است اگر اینترنت پر سرعت دارید به یک سایت دانلود سری بزنید و به قسمت دانلود فیلم های آموزشی رفته و یک فیلم آموزشی زبان انگلیسی را دانلود کنید. سپس آن فیلم را اگر برایتان مقدور هست توسط نرم افزارهای میکس و مونتاژ ویرایش کرده و نام و آدرس سایت خود را به آن اضافه کنید تا جنبه ای حرفه ای تر به خود بگیرید.

سپس آن را در داخل یک دی وی دی یا سی دی رایت کرده و بسته بندی کنید و حتما محصول خود را قبل از بسته بندی دوباره چک کنید تا مشتریان شما دچار نارضایتی از شما نشوند. به همین راحتی شما می توانید یک محصول تولید کنید. حال اگر تلاش خود را مضاعف کنید و قصد دارید بعد از مقداری کسب درآمد در جهت رشد و پیشرفت خود و فروشگاهتان گام بردارید می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید. برای مثال شما می توانید با یک طراح صحبت کرده و یک طرح برای روی سی دی ها و دی وی دی های خود سفارش دهید سپس با یک فروشنده سی دی و دی وی دی عمده مذاکره کنید تا آن طرح ها را برای شما روی آنها بزند. به این ترتیب کار شما بسیار حرفه ای تر و زیباتر خواهد بود.

و حتی شما می توانید حالا دیگر برای خود دفتر کار مخصوصی در نظر بگیرید و محصولات سنگینی همچون لباس، دستگاه های صوتی و تصویر، تجهیزات دیجیتالی و ... را نیز در فروشگاه خود به فروش بگذارید.

توجه داشته باشید که ابتدا کار خود را با همان محصولات سبک تر آغاز کنید و آنگاه که با تلاش و کوشش خود به درجات بالاتری رسیدید محصولات خود را نیز ارتقا دهید و روز به روز بر فروش خود بیفزایید.

منبع: کتاب کسب درآمد مهندس طلوعی

       

نظری ارسال نشده است.