نظر شما در مورد پشتیبانی مارکت ساز؟

 
 
 
 

تهران

۲۴°C

ذخیر  ایمیل  چاپ 
آموزش
انواع موبایل اپ ها

موبایل اپ ها (Mobile Apps) جهان ما را به کلی تغییر داده اند. از ابتدای انقلاب موبایل ها تا کنون انجام بسیاری از امور روزانه آسان تر شده، بازی ها تغییر کرده اند و روش ارتباط ما با دیگران تغییر یافته.

کد خبر: ۲۰۰۷
تعداد مشاهدات: ۹۶۷۷
تعداد نظرات: ۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴-۵-۲۸ ۰۷:۱۸:۴۹

امروز برای هر چیزی می توانید یک اپلیکشن موبایل پیدا کنید. از آموزش پخت غذاهای مدیترانه ای گرفته تا اپلیکشن هایی برای ارتباط و چت با دوستان خود! و بخش خوب آن این است که اکثر این "اپ" ها رایگان هستند.

 

 

در اینجا انواع مختلف اپلیکشن های گوشی های هوشمند را بررسی می کنیم:

Web Based Application (اپلیکشن های تحت وب)

بسیاری از وب سایت های مدرن امروزی بصورتی ساخته می شوند که در گوشی های همراه به سادگی و سهولت قابل استفاده باشند. این نوع وب سایت ها درواقع وب اپ هستند. خود این اپلیکشن ها به سه دسته traditional, adaptive و responsive دسته بندی می شوند.

اپلیکشن های تحت وب traditional درواقع به هر وب سایتی که بر روی مرورگر گوشی ها به خوبی بارگذاری شود گفته می شوند.

اپلیکشن های تحت وب adaptive به وب سایتی گفته می شود که سایز خود را بر اساس سایز صفحه گوشی تغییر می دهد اما محتوای آن تغییری نمی کند.

اپلیکشن های تحت وب responsive به وب سایتی گفته می شود که در گوشی ها محتوای آن نیز قابل تغییر است.

Hybrid Mobile Application (اپلیکشن های هیبریدی)

به اپلیکشن هایی که تحت یک مرورگر در گوشی ها اجرا می شوند، hybrid app می گویند. این اپلیکشن ها معمولا به زبان html5 نوشته شده اند.

Native Mobile Application (اپلیکشن های نتیو)

به اپلیکشن هایی که از پایه برای گوشی نوشته شده باشند، Native یا بومی گویند. همانطور که برای ویندوز اپلیکشن تحت ویندوز نوشته می شود، برای گوشی ها نیز از طریق زبان های مختلف بخصوص Java می توان اپلیکشن کاملا اختصاصی نوشت.

منبع: اختصاصی مارکت ساز

       

نظری ارسال نشده است.