نظر شما در مورد پشتیبانی مارکت ساز؟

 
 
 
 

تهران

۳۰°C

ذخیر  ایمیل  چاپ 
چگونه یک رمزعبور سخت برای سایت و فروشگاه خود انتخاب کنید

یکی از دغدغه های کاربران اینترنتی فراموش کردن رمز عبور آنهاست که همین مورد موجب می شود که برخی کاربران از رمزهای اینترنتی ساده استفاده کنند که بسیار خطرناک است.

کد خبر: ۲۰۹۳
تعداد مشاهدات: ۳۴۷۴
تعداد نظرات: ۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵-۸-۳ ۱۰:۴۸:۰۵

یکی از دغدغه های کاربران اینترنتی فراموش کردن رمز عبور آنهاست که همین مورد موجب می شود که برخی کاربران از رمزهای اینترنتی ساده استفاده کنند که بسیار خطرناک است.

Kurt Muhl از تیم امنیتی RedTeam Security روش آسانی را برای ایجاد و به خاطر سپردن رمز عبور به کاربران اینترنت پیشنهاد می کند. وی در یک مصاحبه تکنیک را بدین صورت شرح می دهد که بجای ترکیب از یک یا دو کلمه از یک جمله کامل استفاده کنید!

جمله کامل به چه صورت؟ بخاطر بیاورید که هر روز چه جملاتی را استفاده می کنید؟ "اولویت شماره 1 من در دنیا خانواده من است!" و یا مثلا "من خانه ام را به قیمت 1 میلیون دلار خریدم!" که به انگلیسی به ترتیب می شوند: "My #1 Favorite in the World is my Family" و "I bought my home for $1m dollar"

حال این جملات را به یک رمز تبدیل کنید. شما میتوانید ابتدای هر کلمه را انتخاب نموده و فضای خالی را از بین جملات حذف کنید مثلا:

"M#1FintWimF" و "Ibmhf$1md"

Muhl می گوید اینها رمزهای مناسبی هستند چون هم کلمات کوچک هم بزرگ و هم اعداد و کاراکترهای مخصوص درآنها وجود دارد و حدس زدن آنها برای یک هکر بسیار سخت است. هرچه رمز بلندتری انتخاب نمایید امنیت آن بیشتر خواهد بود.

همیشه برای بخش مدیریت سایت و فروشگاه اینترنتی خود و همچنین پنل هاستینگ خود رمزهای سخت انتخاب نمایید تا امکان هک شدن سایت شما به حداقل برسد.

منبع:
http://www.businessinsider.com/hacker-strong-password-2016-4

       

نظری ارسال نشده است.