تنظیمات اصلی فروشگاه

در شروع کار با فروشگاه ساز مارکت ساز لازم است تنظیمات اصلی فروشگاه خود را انجام دهید. برای این امر، پس از ورود به بخش مدیریت بر روی منوی ادمین کلیک کرده و گزینه تنظیمات و سپس تنظیمات اصلی را مطابق شکل کلیک نمایید:

پس از کلیک بر روی گزینه فوق، صفحه زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. مواردی که با ستاره قرمز رنگ مشخص شده اند را وارد نمایید.

عنوان هر فیلد گویای کاربر آن فیلد در فروشگاه است. برای آپلود لوگوی مورد نظر خود می توانید بر روی کلید مقابل گزینه "لوگوی فروشگاه" کلیک نموده و لوگوی مورد نظر خود را آپلود نمایید. پس از انتخاب فایل منتظر آپلود لوگو بمانید تا فایل بطور کامل آپلود و نمایش داده شود.

قالب مورد نظر خود را می توانید توسط گزینه "قالب" تنظیم نمایید.

گزینه SSL برای مشتریانی کاربرد دارد که مایل به استفاده از گواهی SSL برای فروشگاه خود هستند. این گواهی را می توانید از طریق هاستینگ خود تهیه نمایید.

گزینه های "Encryption Key" و "نمایش زمان تفصیر" اختیاری بوده و برای رفع مشکل و رمزگذاری اطلاعات استفاده می شوند. گزینه اول را می توانید با هر کاراکتری جایگزین نمایید و گزینه دوم را دست نزنید!

در انتها متن خوش آمدگویی را وارد نمایید. توجه نمایید که برای بارگذاری ادیتور متن خوش آمدگویی باید اندکی منتظر بمانید.

گزینه های صفحات "مکان" بسیار واضح هستند. سایر گزینه ها در صفحات "اختیارات" و "Cache" را در صورتی که در ابتدای شروع به کار با فروشگاه هستید دست نزنید. این گزینه ها بر روی بهترین مورد تنظیم شده اند.

پس از وارد نمودن اطلاعات، بر روی دکمه ذخیره در بالای صفحه کلیک نمایید.مطلب بعدی  فهرست مطالب