درباره ما


درباره مارکت ساز

فعالیت حرفه ای ما در سال 1384 با برنامه نویسی تحت ویندوز بر اساس زبان ویژوال بیسک 6 و asp 3 تحت وب آغاز شد.

پس از چند سال فعالیت در زمینه برنامه نویسی تحت ویندوز، در سال 1388 اقدام به تاسیس سایت "مارکت ساز" جهت تمرکز فعالیت تحت وب نمودیم که در ابتدا ارائه دهنده سرویس های سیستم فروشگاهی بود و با گسترش آن طی سال ها به توسعه محصولات تحت وب پرداختیم.

هم اکنون فعالیت اصلی ما در برنامه نویسی تحت وب به زبان php می باشد. در کنار این فعالیت اقدام به طراحی و توسعه سیستم های تحت گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل های اندروید و ویندوزفون نیز می کنیم.

افتخار می کنیم بیش از ۱۶ سال تجربه در طراحی و راه اندازی انواع وب سایت ها داشته و افتخار خدمت و پشتیبانی به بیش از 400 مشتری فعال را داریم.

باتشکر،

رحیمی

(طراح و توسعه دهنده سیستم های "مارکت ساز")

چرا مارکت ساز؟

1. امکانات گسترده:
ارائه امکانات و قابلیت های گسترده در محصولات جهت برطرف کردن نیاز کاربران. پشتیبانی طیف گسترده ای از سیستم های تجاری شرکت های ثالث، بانک ها و موسسات.

2. پشتیبانی:
پشتیبانی مناسب از سایت شما جهت موفقیت در تجارت الکترونیک. ۱۶ سال تجربه این امکان را به ما داده که برای هر مشکلی راه حلی سریع در اختیار شما قرار دهیم.

3. سهولت در استفاده:
ارائه رابط کاربری و رابط مدیریتی سبک و روان در محصولات، مناسب سرعت اینترنت کشور، برخلاف برخی سیستم ها که رابط کاربری آنها با سرعت اینترنت کشور سازگار نبوده و باعث از دست دادن مشتریان فروشگاه شما خواهند شد.

4. امنیت بالا:
مارکت ساز برخلاف برخی ارائه دهندگان سیستم های آنلاین محافظت در برابر هک با رعایت اصول ایمنی و اجتناب از ضعف در کد سیستم ها را یکی از اصلی ترین موارد در هنگام طراحی سیستم ها می داند. امنیت سیستم ها به گونه ای است که حتی دسترسی بخش مدیریت نیز در نمونه آنلاین گذاشته شده است (برخلاف برخی سیستم ها که حتی قبل از فروش نیز امکان مشاهده بخش مدیریت آنها را ندارید).

5. چهارچوب کاری اختصاصی:
برخلاف برخی سیستم ها که از چهارچوب های کاری رایگان استفاده می کنند، سیستم های طراحی شده توسط مارکت ساز بصورت اختصاصی طراحی شده اند. ما فروشنده یک قالب بروی یک سیستم رایگان همانند وردپرس یا جوملا یا سیستم ترجمه شده نیسیتم بلکه یک سیستم کامل با کدنویسی اختصاصی و یا با توسعه ماژولار گسترده و سالها تجربه را همراه با یک پشتیبانی کامل دراختیار شما می گذاریم.

اطلاعات ثبت و مجوز انتشار نرم افزار مارکت ساز

نرم افزار مارکت ساز ثبت شده در مرکز رسانه های دیجیتال و شورای عالی انفورماتیک کشور به شماره 203565 است. هرگونه کپی برداری از نرم افزارهای مارکت ساز پیگرد قانونی دارد.


چنانچه فرد یا ارگانی اقدام به فروش نسخه های مختلف مارکت ساز نماید با وی بنابر قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار برخورد خواهد شد. تنها راه قانونی خرید و پشتیبانی فروشگاه ساز مارکت ساز، خرید از وب سایت مارکت ساز می باشد.

نکته بسیار مهم

هرگونه سفارش فروشگاه ساز مارکت ساز از وب سایت دیگری غیر از www.MarketSaz.com و www.MarketSaz.net نا معتبر بوده و امکان ارائه هیچگونه سرویسی از طرف ما وجود نخواهد داشت.

در هنگام خرید از نمایندگی های معتبر، لینک تایید نماینده در وب سایت مارکت ساز را درخواست نموده و پس از خرید شماره مشتری و اطلاعات پشتیبانی را از نماینده دریافت نمایید. در صورت لزوم برای اطمینان از معتبر بودن نمایندگی قبل از خرید از نماینده با ما تماس بگیرید. مارکت ساز هیچگونه مسئولیتی در قبال کلاهبرداری و سواستفاده فرد و یا شرکتی که به دروغ خود را نمایندگی فروش مارکت ساز اعلام می کند نداشته و در صورت گزارش تخلف، فرد و یا شرکت مربوطه تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.