سفارش خرید محصولات مارکت ساز

انتخاب محصول مورد نظر پیش نیاز ها و شرایط خرید تکمیل فرم سفارش خرید


نکاتی قبل از سفارش خرید

قیمت سیستم ها و اسکریپت ها در منوی بالا (منوی قیمت ها) ذکر شده است. لطفا جهت دریافت فاکتور خرید و شماره حساب ها، مراحل خرید را بصورت کامل تا انتها ادامه دهید تا فرم سفارش برای شما نمایش داده شود و سپس فرم را پر کرده و ارسال نمایید. پس از ارسال فرم، با شما از طریق ایمیل تماس گرفته خواهد شد و راهنمای خرید و فاکتور برای شما ایمیل خواهد شد. کلیه سفارشات طی 6 الی 12 ساعت (بسته به زمان سفارش و تعطیل نبودن) پردازش و سیستم برای شما نصب و راه اندازی می شود. پشتیبانی از کلیه سیستم ها تضمین شده است و مارکت ساز متعهد به پشتیبانی محصولات خود بوده، هست و خواهد بود.

شرایط خرید فروشگاه ساز مارکت ساز

لطفا شرایط خرید محصولات مارکت ساز را مطالعه نمایید. موافقت با شرایط ذکر شده برای خرید محصولات مارکت ساز ضروریست:

شرایط زیر بعنوان مفاد قرارداد فی مابین مشتریان و مارکت ساز می باشد:

 • مارکت ساز مسئولیتی در قبال ارائه نام دامین اشتباه هنگام سفارش (مرحله بعد) نمی پذیرد. امکان تغییر نام دامین پس از نصب اسکریپت وجود ندارد و در صورت لزوم باید نسخه جدیدی خریداری شود.
 • هر نسخه خریداری شده از سیستم های مارکت ساز تنها برای اجرا بر روی یک دامین فروخته شده و اجرا بر روی دامین دیگر (لایسانس) هزینه مجدد خواهد داشت.
 • نرم افزار اینترنتی فروش رفته (به اصطلاح مرسوم: اسکریپت، ماژول و قالب) پس از تحویل (اولین آپلود و نصب بر روی هاست خریدار) قابل بازگشت نیست زیرا نرم افزار کالای مجازی قابل کپی شدن است و قابلیت برگشت زدن ندارد. به همین دلیل وجه پرداخت شده پس از ارائه نرم افزار قابل عودت نیست و کلیه واریزی ها نهایی هستند.
 • واریز وجه سفارشات به منزله این است که خریدار (شما) امکانات و نمونه آنلاین سیستم ها را در سایت مشاهده و مرور نموده و یا از پشتیبانی سوال کرده اید و از موارد استفاده سیستم ها، آگاهی داشته اید. درخواست بازگشت وجه به علت نا آشنا بودن شما با نوع کاربرد سیستم هایی که خودتان سفارش داده و خریده اید یا با عنوان اینکه سیستمی که خریده اید قابلیت های مورد نظر شما را نداشته، با توجه به اینکه از قبل می توانستید کلیه امکانات را در سایت مشاهده و تست نمایید و همچنین پشتیبانی نیز راهنمای شما در انتخاب محصولات و پس از خرید است، "وجود ندارد". سورس سیستم ها به شما تحویل داده می شود و امکان باز پس گیری سورس و نرم افزار، وجود ندارد به همین علت بازگشت وجه نیز امکانپذیر نیست، مگر آنکه سیستم های خریداری شده از ابتدا قابل نصب و تحویل نباشند که در این صورت وجه سفارش از طرف پشتیبانی به حساب مبدا برگشت زده خواهد شد.
 • مارکت ساز برای ارائه، نصب و پشتیبانی به مشتریان در صورت لزوم و ضرورت، درخواست اطلاعات دسترسی به فروشگاه و هاست مشتری را می نماید. این اطلاعات تنها برای پشتیبانی از مشتریان استفاده شده و ذخیره نخواهند شد. بدیهی است با توجه به اینکه برای رفع مشکلات نرم افزاری (اسکریپت)، دسترسی به کد لازم است، ارائه این اطلاعات برای تداوم پشتیبانی ضروری می باشد.
 • پشتیبانی نسخه های دارای پشتیبانی مختص به اسکریپت بوده و به موارد مرتبط با هاست و سرور خریدار و یا اطلاعات وارد شده و دیتابیس خریدار نمی گردد.
 • پشتیبانی نسخه های دارای پشتیبانی شامل نصب رایگان (در موقع خرید اسکریپت) و دسترسی رایگان به آپدیت های همان نسخه و همان سیستم در مدت زمان پشتیبانی و همچنین راهنمایی برای یادگیری استفاده از امکانات مارکت ساز در صورت پرسش می باشد.
 • ارائه رایگان آپدیت ها تنها درصورت تمدید بدون وقفه پشتیبانی امکانپذیر است و ارائه آپدیت رایگان برای نسخه های قدیمی امکانپذیر نخواهد بود و یا شامل هزینه جداگانه یا هزینه خرید نسخه جدید می باشد.
 • با توجه به عوامل متعدد از قبیل ایمن نبودن سرور هاستینگ شما، اشتباهات شخصی همانند دزدیده شدن رمز عبور و یا ساده بودن رمز های ورود اختصاص یافته از طرف شما، مارکت ساز مسئولیتی در قبال هک شدن وب سایت ندارد. این نکته به معنای ایمن نبودن اسکریپت مارکت ساز نمی باشد و مختص به مارکت ساز نیست حال آنکه تجربه مشتریان ما نشانگر امنیت بالای سیستم ها بوده و در صورتی که حفره امنیتی در اسکریپت مارکت ساز پیدا شود، ارتقا از طریق پشتیبانی در دسترس شما قرار می گیرد.
 • ورود محتوا و اطلاعات ورودی مشتریان در سیستم های خریداری شده ارتباطی با سیستم محتوای مورد نظر نداشته و شامل پشتیبانی نیز نمی شود. ورود اشتباه محتوا و متون که باعث بروز مشکل در نمایش اطلاعات در سیستم های مارکت ساز می شود ارتباطی با سیستم نداشته و مشکل تکنیکی محسوب نمی گردد. همچنین محتوای وارد شده در سایت های مشتریان ارتباطی با مارکت ساز نداشته و مارکت ساز مسئولیتی بابت اطلاعات، کالاها و خدمات ارائه شده از طرف مشتریان ندارد.
 • در صورت بروز مشکلاتی از قبیل فروشگاه مشتریان، صدور لایسانس برای دامین جدید تنها با خرید نسخه جدید برای دامین جدید میسر است.
 • کلیه محصولات مارکت ساز، ماژول ها و قالب های ساخته شده برای مارکت ساز، تحت حمایت قانون کپی رایت و حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار می باشد. هرگونه کپی برداری و بازنشر ممنوع بوده و با متخلفان برابر قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار برخود خواهد شد.

این شرایط در هر زمانی قابل تغییر، گسترش و یا تعدیل می باشد.

آخرین ویرایش: خرداد 1395


در صورتی که با شرایط خرید موافق هستید: جهت سفارش خرید با ما تماس بگیرید